Wyróżniają nas wszechstronne umiejętności, wieloletnie doświadczenie oraz efektywne narzędzia pracy.

Doświadczenie

Wspólnicy Warsaw Business Consulting posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia biur rachunkowych oraz w świadczeniu usług konsultingowych, audytorskich oraz innych czynności Biegłego Rewidenta. Dodatkowo, dzięki współpracy z renomowaną kancelarią prawną zapewniamy Klientom realizację szerokiego spektrum projektów – zgodnie z nasza filozofią, Klient otrzymuje te wszystkie usługi w „jednym miejscu”.

Zróżnicowane kompetencje

Warsaw Business Consulting zostało stworzone w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi księgowe, konsultingowe oraz audytowe, świadczone na najwyższym, światowym poziomie. Tak szeroki wachlarz oferowany jest w oparciu o zróżnicowane kompetencje założycieli.

Nowoczesne i efektywne metody pracy

Założyciele Warsaw Business Consulting zaimplementowali najbardziej efektywne narzędzia, które wcześniej wykorzystywali podczas zdobywania doświadczenia w spółkach doradczych z tzw. „Wielkiej Czwórki” oraz w innych dużych korporacjach. Efektywne metody pracy opierają się ponadto na indywidualnym podejściu do Klienta, co pozwala na takie określenie zakresu usług, które najtrafniej odpowiadają potrzebom Klienta.

Co nas cechuje?

Dla nas praca to pasja, tylko z takim poczuciem możemy się rozwijać i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Więcej

Kim jesteśmy?

Warsaw Business Consulting połączyło szerokie i różnorodne doświadczenia i kompetencje jego założycieli.

Więcej