Tomasz Leśniczuk

Członek Zarządu

Nr certyfikatu księgowego 59701/2013

tomasz.lesniczuk@wbcpartners.pl

(+48) 603 670 594

  • Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Rachunkowość i Zarządzanie Finansami oraz irlandzkiego Athlone Institute of Technology na kierunku Business Studies – European Business Management.
  • Od 2008 do 2015 roku pracował dziale kontrolingu spółki Cyfrowy Polsat S.A piastując takie stanowiska jak Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej, Analityk Finansowy, czy  Kontroler Finansowy, gdzie m.in. sporządzał sprawozdania finansowe, sprawował nadzór nad księgami spółki oraz zajmował się spółkami zagranicznymi Grupy Kapitałowej Cyfrowego Polsatu S.A. i Telewizji Polsat sp. z o.o.
  • Od 2013 Tomasz jest wspólnikiem spółki Biuro Rachunkowe Nobiler Barańczuk i Leśniczuk, które otworzył razem z obecnym wspólnikiem Warsaw Business Consulting – Wojciechem Barańczukiem.
  • W przeszłości zdobywał doświadczenie księgowe w Biurze Rachunkowo-Konsultacyjnym Abak s.c. oraz audytorskie w KPMG Audyt sp. z o.o., gdzie uczestniczył w badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych spółek raportujących zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej.
  • W trakcie swojej kariery świadczył usługi m.in. dla następujących spółek: Agfa, Arcadis, Capgemini, Cyfrowy Polsat, Dangaard, Delisam, Demont, DSV Road, Frans Maas, G4S, ING Lease, Juvenia, Polsat Brands, Polsat License, Ronson.

Enrico Mariotti

Prezes Zarządu

Więcej

Wojciech Barańczuk

Członek Zarządu, Biegły Rewident

Więcej

Warsaw Business Consulting

Zespół

Więcej